Бухгалтерія

Один із напрямків діяльності, який досить стрімко розвивається в Україні – є комплекс бухгалтерських послуг! З допомогою сучасних технологій (сервери, програма 1С...) один бухгалтер, з легкістю може обслуговувати декілька компаній! Наша компанія «Шатило і Партнери» вже понад 5 років поєднує в комплексі надання юридичних та бухгалтерських послуг!

При підписанні договору на бухгалтерські послуги, Ви отримуєте послугу під ключ, а це означає, що ми виконуємо всю роботу, яка покладається на бухгалтера (подача звітів, нарахування податків, реєстрація податкових, ведення складу, кадровий облік та багато іншого). Крім того, що за Вами закріплюється Головний бухгалтер (який буде контролювати весь процес) та бухгалтер, який буде виконувати всю поточну роботу – Ви ще й отримуєте юриста, який безкоштовно надасть консультацію по будь-якому питанню з діяльності Вашої компанії (в тому числі й стосовно податкової оптимізації).

Що стосується вартості бухгалтерських послуг – це дуже індивідуальний момент, оскільки тут мають вплив дуже багато факторів: імпорт, експорт, валюта, кількість найманих… Тому всі ці моменти ми обговоримо при зустрічі!

Юридична компанія «Шатило і Партнери» буде рада Вас бачити серед наших клієнтів!

З повагою керівник: Шатило В’ячеслав!