Реєстрація СПД, ТОВ, ПП

Шановний клієнт!
В лівому меню Ви можете обрати, розділ що Вас цікавить в
реєстрації бізнесу

Про відкриття бізнесу:

Одне з основних правил Юридичної компанії «Шатило і Партнери» - доступно пояснити нашому клієнту все, що стосується відкриття бізнесу в Києві.

Якщо Ви чітко розумієте чого бажаєте, бо вже вивчили питання, читали матеріали в інтернеті, щось Вам підказали знайомі, або ще простіше, Ви вже давно ведете бізнес і стоїть питання про його розвиток – тоді в меню виберіть те, що Вас безпосередньо цікавить в реєстрації бізнесу.

Наші юристи організують Вам зустріч в одному з наших офісів, та давши відповідь на всі Ваші питання, приступлять до реєстрації.

Тільки починаєте бізнес?

Досить часто буває так, що клієнти лише на етапі відкриття бізнесу і раніше з цим питанням не зустрічались. Клієнт розуміє, чим бажає займатись, де бажає вести бізнес, щось чув про форми реєстрації, але не впевнений, як правильно вчинити й з чого почати. В такому випадку, ми пропонуємо безкоштовну консультацію в одному з наших офісів, де юристи допоможуть Вам з вибором, як і в якій формі почати бізнес.

Вам пояснять всі плюси та мінуси тієї чи іншої форми реєстрації, в тому числі, буде приділено увагу майбутнім податкам, бо клієнт має розуміти, яка система оподаткування для нього найбільш вигідна.

Для детальних консультацій:

Телефонуйте: +380 67 627 56 92

З повагою, ВАШ ЮРИСТ - Юридична Компанія "Шатило і Партнери"