Реєстрація змін

 
Шановні клієнти!
Зліва в меню Ви можете обрати той розділ перереєстрації, який зацікавив саме Вас.

Консультація безкоштовно!

В процесі діяльності виникають різні питання, при вирішенні яких Вам доводиться вносити зміни в Ваші реєстраційні документи: міняється склад засновників, директор, прописка фізичних осіб, СПД, види діяльності тощо.

Буває так, що у підприємства (підприємця) проходить відразу декілька змін, які потрібно провести в державних інспекціях. Наша юридична компанія пропонує безкоштовну консультацію з питань перереєстрації Ваших документів. При зустрічі або телефоном, наші юристи дадуть відповідь на всі Ваші питання і зорієнтують Вас як по термінах проведення змін так і по вартості послуг, що Вас цікавлять.

Є багато питань, відповіді на які Ви маєте знати при проведенні змін:
  • Яка податкова буде Вас обслуговувати, якщо Ви змінюєте адресу?
  • Як проходить зміна Вашого свідоцтва платника ПДВ?
  • Коли директор приступає до виконання своїх обов’язків?
  • Коли СПД (ФОП) зможе приступи до виконання своїх обов’язків, при зміні групи єдиного податку? – Скільки часу займе процес відновлення документів (статуту, свідоцтва платника ПДВ або єдиного податку)?

Проговорити всі питання з юристами нашої компанії, Ви можете при зустрічі в одному з наших офісів або в Вашому офісі.

Приступивши до послуг перереєстрації бізнесу, ми виконуємо все під ключ. Це ми робимо для того щоб клієнт, отримавши у нас документи, міг розвивати свій бізнес й не задумувався над тим, що йому ще щось, десь потрібно робити.